Tem Oto 7/24 Servis

Tem Oto Servis Haftanın 7 Günü Servis

Tem Oto Servis konsepti oluşturulurken geleneksel servis yapılarının alışılagelmiş özellikleri, değişen müşteri beklentileri doğrultusunda değerlendirildi ve yeniden şekillendirildi... Ana hatlarıyla diğer servislerden ayrıldığı noktalar ise dört başlık altında belirlendi. 


Esnek çalışma saatleri;

Tem Oto Servis’den aracınızla ilgili yaşayacağınız pek çok sorunla ilgili haftanın 7 günü hizmet alabiliyorsunuz. Servise gelmeden önce herhangi bir rezervasyon yaptırmanız gerekmiyor. 


Ulaşılabilirlik; 

İlk olarak Ankara’da açılan serviste olduğu gibi tüm servis noktalarının şehir içinde kolay ulaşılabilen noktalarda yer alması planlandı. Bu nedenle Tem Oto Servisleri metropollerde trafiğin yoğun olduğu noktalarda ve ana arterlere yakın, kolay ulaşılabilir alanlarda yer alacak. 


Müşteri-teknisyen teması; 

Yalın bir organizasyonu olan yapıda, iletişim becerileri yüksek, üretken az sayıda eleman ve iyi eğitimli bir ekip çalışıyor. Bu şekilde servisin her aşamasında uzman teknisyenlerle fikir alışverişinde bulunup, kendinizi rahat hissedebileceğiniz bir ortamda bulunmanız sağlanıyor. 


Düşük fiyatlı eşdeğer kalite yedek parça kullanımı;

Tem Oto Hızlı Bakım Servisi’nde aracınızın bakımında kullanılacak tüm yedek parçalar için uluslararası standartlar aranmakta. Bu şekilde yedek parça olarak kullanılan markalar eşdeğer kalitede parça şeklinde anılıyor.