Kurumsal

Gelişen teknoloji ile servis hizmetlerinde değişen maliyetler, kullanılan yedek parçalarda kalite-fiyat ilişkisi, bakım ve onarım işlemlerinde artan proseslerle değişen uygulama süreleri, tüm dünyada araç sahiplerini yeni arayışlara sürüklüyor.

Hızlı servis yapısı ve bu yapı doğrultusunda oluşturulan Tem Oto Servis tüm bu beklentilerin ürünü olarak ortaya çıkan farklı bir hizmet sunuyor.

Tem Oto Servis, garanti süresi ve sonrasında  bir çok otomobil için küçük tamir işlemlerini ve bakımları, düşük maliyetle ve Eurorepar Car Service'in kanıtlanmış kalite anlayışıyla hizmet veriyor.

Tem Oto Servis noktaları, yalın prosesler ve farklı organizasyon yapısı ile sunduğu düşük maliyetli ve temel işlemlerle çok markaya hizmet veren verimli bir servis noktası olarak planlandı. Bunun için verilecek hizmetlerin süresi 2 saati geçmeyecek ve günde ortalama 30 (*) araca hizmet verebilecek şekilde oluşturuldu.

Tem Oto Servis’te temel ilke, kaliteli hizmeti gündelik hayatınızı aksatmayacak şekilde mümkün olan en kısa sürede en uygun fiyatla sunabilmek.